menuordersearch
volleybest.com

مجوزهای سایت

جستجو
مجوزهای سایت
همگام با رشد فناوری در کشور و با توجه به اقبال مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، روز به روز تعداد فروشگاه های اینترنتی بیشتر می شود اما از آنجا که خرید اینترنتی مقوله ای نوپاست هنوز اعتماد مردم به این نوع خرید کاملا جلب نشده است .

نماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت

با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و غعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار مدیران کشور سعی بر این داشتند به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند. حتما تا به حال نام (نماد الکترونیکی) یا (ای نماد) به گوش شما هم خورده است. در حال حاضر اگر شما تصمیم داشته باشید که کار اینترنتی برای خود به راه بیندازید و خرید و فروشی را از طریق این بستر انجام دهید باید یک تاییدیه داشته باشید. نماد اعتماد الکترونیکی در حقیقت یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود. هر فروشگاهی که صاحب نماد الکترونیکی باشد به طور حتم می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند زیرا با وجود این نماد مردم هم آسان تر می توانند به آن فروشگاه اعتماد داشته باشند. به این ترتیب حداقل این طرز فکر وجود خواهد داشت که روند فعالیتی این وب سایت و مشخصات مالک آن یک بار توسط یک سازمان رسمی مورد بررسی قرار گرفته است و اگر قرار به انجام یک اقدام خلاف وجود داشته باشد، کار برای پیگیری رسمی بسیار آسان تر خواهد بود. این ها را گفتیم تا بدانید که روند انجام کار اینترنتی یا به راه اندازی یک کسب و کار الکترونیک در ایران به صورت کلی با سال های قبل تفاوت پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد افرادی که این دسته از کسب و کارها را جدی می‌گیرند بسیار بیشتر از گذشته شده است و گذشته از این مورد، مردم هم تمایل بیشتری پیدا کرده اند که بسیاری از کارهای خود را از طریق بستر آنلاین انجام داده و در کوچه و خیابان سرگردان نشوند. تعداد فعالان این عرصه هم به نسبت بیشتر شده است و شاید شما همین امروز یکی از افرادی باشید که یک ایده نوین به ذهنتان برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی می رسد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
آکادمی
سه شنبه نهم مرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
آکادمی
سلام.خداقوت.از کجا ميتونم اعتبار نماد سايتتون رو چک بکنم؟
پاسخ مدیر سایت
سلام.سپاسگذارم.برای خرید از هر فروشگاه اینترنتی دارای نماد میتونید با کلیک بر روی نماد اطلاعات مربوط به اون سایت رو ملاحظه بفرمایید.
پاسخ مدیر سایت
محبی
دوشنبه هشتم مرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
محبی
سلام.اگر ممکنه از کارکرد دستگاه ها عکس و فيلم بذاريد تو سايت.فقط رشته واليبال کار ميکنيد؟
پاسخ مدیر سایت
سلام.به زودی روی سایت قرار میگیره.در حال حاظر بله
پاسخ مدیر سایت
مهران
دوشنبه هشتم مرداد ۹۷
پاسخ
(0)
()
مهران
سلام.خسته نباشيد.اين دستگاه ها واقعا کاربردي هستن هم براي مربي ها و هم براي هنرجوهاي علاقمند به رشته واليبال.ممنون از شما
پاسخ مدیر سایت
سلام.سپاسگذارم.موفق باشید.
پاسخ مدیر سایت